Hakkımızda

Türkiye’nin önde gelen seyahat ve turizm kuruluşu olarak başta Sakarya bölgesi olmak üzere 20 yıllık deneyimimizle A grubu seyahat acentesi olarak hizmet vermekteyiz.  

YB Baytur çatısı altında hayata geçirdiğimiz alt markamız ile turizmin tüm gerekliliklerini kapsayan hizmetler sunuyoruz. Otel rezervasyonu,  araç kiralama hizmeti ile beraber tatil ve seyahat alanında, tüketicinin farklı ihtiyaç ve beklentilerini karşılıyoruz.

Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanarak tecrübeli çalışanlarımızla, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlı cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya devam etmekteyiz.

sapancadakonakla.com.tr olarak, en geniş konaklama seçeneği, en doğru bilgi, en uygun ödeme koşulları ve müşteri odaklı satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle misafirlerimize bir tatil sitesinden beklediklerinin de ötesinde, tatil deneyimi sunma misyonuyla hareket ediyoruz.

Yüzlerce farklı tatil konseptinde otel ve uygun fiyatlı tatil önerileri sizler için bir araya geliyor. Kişiye özel seyahat hizmetleri sunan markamız günden güne gelişerek ilerleyen tatil temalarıyla sizlere hayalinizdeki tatili gerçekleştirme fırsatı sunuyor.

Türkiye'nin en güzel rotalarından birisi olan Sapanca'da Bungalov, Villa, Glamping, Tiny House, Otel, Isıtmalı Havuzlu tesis seçenekleriyle Her Bütçeye Uygun Tesisler, En uygun fiyatlarla sapancadakonakla.com.tr'de.

Muhteşem bir tatil deneyimi yaşamaya hazır olun!

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği
TÜRSAB Belge No: 14313

YB BAYTUR TAŞIMACILIK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

RÜSTEMPAŞA MAH. MİMAR SİNAN CAD. NO: 1 SAPANCA Sakarya - Türkiye

Mersis No: 0744046792200016
Vergi No: 7440467922
İşletme Adı: YB BAYTUR TAŞIMACILIK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: [email protected]